Yellow-Taxi

Замовлення таксі
Професійна служба таксі в Харкові
Прийнятні тарифи в поєднанні з високою якістю обслуговування пасажирів

Yellow-Taxi

найкраща служба таксі для Вас і для бізнесу

Автобус

Yellow Bus здійснює велику кількість перевезень: екскурсії, ділові зустрічі, обслуговування весіль, корпоративних та урочистих заходів,також особисті поїздки, організація трансферу в аеропорт, на вокзал, до готелю та інше.
У нас Ви можете найняти автобус, мікроавтобус різної місткості і рівня комфорту. Оренда нашого транспорту залишить найпозитивніші враження. Ми співпрацюємо як з приватними особами, так і надаємо трансфер для корпоративних клієнтів. Вартість оренди автобуса залежить від кількості робочих годин, рівня комфортабельності автобуса, кількості пасажирських місць, маршруту і пункту призначення. Більш детальну інформацію Ви можете отримати, зателефонувавши нам за номером 063 663 62 63.

9
0%
років на ринку
20
0%
комфортабельних автобусів
100%
0%
виконаних замовлень

Наші переваги

Сервіс

Багаторічний досвід роботи компанії і надійна репутація. Власна територія, інфраструктура, передрейсова перевірка автомобілів, інструктаж водіїв.

Транспорт

Сучасні автобуси, обладнані кондиціонерами і додатковим технічним оснащенням. Проведення регулярного ТО гарантує безпеку пересування наших клієнтів.

staff-1

Співробітники

Особлива увага до підбору водіїв: безаварійний стаж не менш ніж 10 років, ввічливість та уважність до пасажирів.

comfort-1

Комфорт

Ви забезпечите себе комфортабельним пересуванням разом з надійним перевізником. Завжди є місця для вашого багажу та зручні сидіння

У нас є можливість виконати будь-який Ваш запит!

Залишайте свій запит або телефонуйте 063 663 62 63 і наш менеджер зробить Вам пропозицію від якої неможливо відмовитися.

Заказать такси