Yellow-Taxi

Замовлення таксі
Професійна служба таксі в Харкові
Прийнятні тарифи в поєднанні з високою якістю обслуговування пасажирів

Yellow-Taxi

найкраща служба таксі для Вас і для бізнесу

ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ ТАКСІYellow-Taxi

найкраща служба таксі для Вас і для бізнесу

Тариф «Комфорт» від 40 грн

Тариф «Комфорт» від 40 грн

Наші переваги

Чому Yellow Taxi найкраща служба таксі у Харкові:

Власний
автопарк

Більше 60 машин комфорт класу (Renault Logan, Volkswagen Polo 2018-2019 роки)

100% подача авто

Ви отримуєте машину протягом 10 -15 хвилин після виклику

Професійна команда

Наша компанія в особі професійних диспетчерів і водіїв працює для Вас 24/7

Безпека

Усі пасажирські місця застраховані і є ліцензія на перевезення пасажирів.

Фіксований тариф

Прозорість у формуванні ціни. Сума поїздки не змінюється від часу доби, настрою, зовнішнього вигляду клієнта.

Комфорт

Не потрібно доплачувати за додатковий комфорт. Вартість кондиціонерів уже входить в тариф. В наших машинах комфорт класу не курять.

0 %

наших клієнтів користуються послугою знову, все тому, що для нас важливий кожен клієнт.

Yellow-Taxi logo

Про компанію

Перше Жовте Таксі Харків – 8 років на ринку перевезень пасажирів в м.Харкові. Ми компанія, що стабільно розвивається, яка займає лідируючі позиції в сегменті корпоративного таксі. Ми працюємо для того, щоб кожна поїздка наших пасажирів була максимально комфортною, безпечною і виконаною точно в строк.

Ви можете цілодобово викликати таксі в будь-який район Харкова. Час подачі автомобіля займає приблизно 10-15 хв (залежить від того як далеко від Вас наш водій, буває таке, що авто ми можемо подати і на протязі 5 хвилин. Їздити з нами – швидко! Замовляючи таксі на вокзал, в аеропорт, будете впевнені в оперативному обслуговуванні.

Наші цінності

Ми постійно вдосконалюємось в своїй роботі, прагнучи надати клієнту максимально повний спектр послуг і домогтися того, щоб він залишився повністю задоволеним. Саме тому у компанії з'явився свій звід пріоритетів, які грають для нас величезну роль.

Відповідальність

Ми намагаємося повністю виконувати всі взяті на себе зобов'язання і гарантуємо, що впораємося із замовленням незалежно від дальності і складності маршруту

Пунктуальність

У 98% випадків ми подаємо автомобіль завчасно, тому Вам не доведеться довго чекати прибуття транспорту

Чесна праця з
клієнтом

Ми завжди повідомляємо, якщо вислана машина затримується через погодні умови або ускладнену дорожню ситуацію

Комфортный транспорт

Ми пропонуємо клієнтам сучасні автомобілі комфорт класу, які щодня проходять мийку і чистку салону і кузова. Такі машини прекрасно підходять як для короткочасних, так і тривалих поїздок

Надійність

Всі наші машини регулярно проходять планове обслуговування, в разі поломок їх відправляють на ремонт в сертифікований сервіс, тому Вам не доведеться турбуватися, що за Вами пришлють несправне авто

Професіоналізм
персоналу

Всі наші водії мають громадянство, завжди виглядають охайно і спілкуються виключно ввічливо. Вони проходять регулярні тренінги з підвищення кваліфікації, регулярно підтверджують теорію ПДР і практику водіння

Доступність

Ми працюємо 7 днів на тиждень цілодобово, без перерв і свят. Коли б Вам не знадобилися наші послуги, ми завжди готові допомогти

Ми працюємо для
клієнта

З огляду на побажання наших клієнтів про зміну класу авто, ми придбали нові машини. Ми готові дивувати Вас новими комфортабельними авто. Наш успіх проявляється у Вашому виборі Нас

0
Досвідчених водіїв
0
Замовлень на місяць
0
Років на ринку
0
Компаній партнерів

Вартість таксі по Харкову

Пропонуємо Вам ознайомитися з основними цінами на послуги таксі в Харкові. Точну вартість майбутньої поїздки ви можете цілодобово розрахувати за допомогою функції онлайн замовлення або звернувшись до оператора. Також завдяки додатку YellowTaxi ви зможете швидко і зручно заздалегідь дізнатися вартість поїздки і зробити онлайн замовлення найнадійнішого таксі Харкова. Наша служба доклала максимум зусиль до того, щоб кожне ваше замовлення було простим, інформативним і зручним!
Тариф Комфорт
Подача автомобіля
Безкоштовно
Попереднє замовлення
Безкоштовно
Мінімальне замовлення ( до 1 км )
60 грн
Кондиціонер
Безкоштовно
Вартість по місту
9 грн/км
Зустріч з табличкою
+ 50 грн
Вартість за містом
11 грн/км
Тверезий водій
300% від вартості
Простоювання (понад 10 хв)
2,5 грн/хв
Міжміські поїздки
Від 13 грн/км
Кур'єрська доставка
+ 20 грн
Погодинна оплата
Від 300 грн/год
Таксі мікроавтобус
Від 300 грн/год ( мін. 3 часа)
Тариф Комфорт
Подача автомобіля
Безкоштовно
Мінімальне замовлення (до 1 км)
60 грн
Вартість по місту
9 грн/км
Вартість за містом
11 грн/км
Простоювання (понад 10 хв)
2,5 грн/мин
Кур'єрська доставка
+ 20 грн
Таксі мікроавтобус
Від 300 грн/год (мін. 3 години)

Великий вибір послуг

Приватним та корпоративним клієнтам

Таксі в аеропорт досить популярна послуга серед мешканців і гостей Харкова, адже більшість вважає за краще користуватися послугами таксі, а не залишати на парковці свій автомобіль, чи тіснитися у громадському транспорті. Однак як вибрати не тільки якісне обслуговування, але й розумні ціни? В даному випадку достатньо звернутися в Yellow Taxi!

Трапляється так, що потрібно зустріти гостя, або партнера в аеропорту чи на вокзалі. Однак не хочеться відриватися від своїх справ, а також витрачати час і кошти на поїздки. У такому випадку кожен з нас шукає вихід з ситуації, що склалася, і він є - зустріч з табличкою таксі. Вартість послуги - 50 грн.

Тверезий водій (драйвер) може по праву вважатися однією з найбільш популярних послуг таксі в Харкові. Адже кожен з нас може випадково потрапити на захід, коли і відпочити хочеться, але нікуди подіти автомобіль, який не може залишитися на парковці закладу, або просто на дорозі. Та й за кермо сідати напідпитку ніяк не можна. Вартість послуги - 300% від вартості.

Кожен з нас стикався з необхідність міжміських поїздок. Однак що вибрати, адже громадський транспорт не завжди підходить, та й поїздка може перетворитися в цілу подорож, а користуватися послугами приватних перевізників не завжди безпечно. Вихід є - Yellow Taxi. Вартість послуги - від 12 грн / км.

Життя у великому місті вимагає від кожного з нас максимальної оперативності у всіх справах. Однак що робити, коли потрібно бути всюди і відразу, в один кінець міста потрібно доставити документи, а зовсім в інший відвезти макети, або зразки для затвердження. В такому випадку не варто переживати, адже в Yellow Taxi існує послуга кур'єрської доставки. Вартість послуги - 20 грн.

У більшості випадків таксі нам потрібно безпосередньо перед виходом, коли машина повинна бути подана в максимально короткі терміни. Однак трапляється так, що поїздка у нас планується завчасно і потрібно, щоб таксі було подано на заздалегідь обумовлений час. У такому випадку варто звернути увагу на послугу - попереднє замовлення таксі, надається безкоштовно.

Найбільш часто таксі нам потрібно для поїздки по короткому маршруту, в межах Харкова, або для міжміських поїздок. Однак нерідко зустрічаються випадки, коли автомобіль таксі потрібен на тривалий час, або коли потрібно відвідати кілька місць по місту. У такому випадку варто звернути увагу на послугу погодинного обслуговування від Yellow Taxi. Вартість послуги: від 300 грн / год.

Різні класи автомобілів для погодинного обслуговування урочистих і ділових заходів. Оператор служби підкаже, які є автомобілі, а також ознайомить з умовами і цінами таксі. Вартість послуги: від 300 грн за годину (мінімум 3 години).

Наші партнери

Нашими партнерами є найвідоміші і імениті компанії міста Харкова:

Корпоративне таксі

Yellow Taxi пропонує індивідуальний підхід:
 • Свій автопарк (60 шт) машин комфорт класу (Renault Logan, Volkswagen Polo 2018-2019 роки)
 • Замовлення таксі в інших містах України для Ваших співробітників з фіксацією цих поїздок в звітності
 • Безготівковий розрахунок з індивідуальними умовами оплати
 • 100% подача машини протягом 10-15 хвилин
 • Працюємо за єдиним договором по всій Україні (зручно, якщо є філії компанії в інших областях)
 • Всі пасажирські місця застраховані
 • Досвідчені водії з великим стажем роботи в нашій компанії
 • За підсумками роботи за місяць замовнику надається повний пакет документів і деталізований реєстр поїздок
 • Цілодобова диспетчерська підтримка
 • Персональний менеджер для оперативного вирішення питань
 • Ліцензія на перевезення пасажирів
 • Безготівковий розрахунок, фіксований тариф, прозорість у формуванні ціни, можливість контролю транспортних витрат і поїздок співробітників

З питань корпоративного обслуговування звертайтеся за телефоном

(063) 447-80-21

Саме тому,  якщо Вам потрібно таксі, яке не змусить себе чекати в будь-який час року і доби – обирайте тільки найкраще.

Обирайте Yellow Taxi !

Заказать такси